IXFV36N50PS stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Codice
More IXFV36N50PS IXYS
200 in stock
More IXFV36N50PS IXYS
180 in stock
More IXFV36N50PS IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFV36N50PS I X Y S
IGBT/Module
50 in stock