HGTP14N40F3VL 14A, 400V N-Channel, Logic Level Voltage Clamping IGBT stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Codice
More HGTP14N40F3VL INTERSIL
TO-220
5000 in stock
More HGTP14N40F3VL IGBT N 400V 14A T220
51 in stock
More HGTP14N40F3VL INTERSIL/FAIRCHILD
486 in stock
More HGTP14N40F3VL FSC
1200PCS in stock
More HGTP14N40F3VL
Intersil
1500000 in stock
More HGTP14N40F3VL INFINEON
TO-220
5000 in stock
More HGTP14N40F3VL FSC
In stock,PB-FREE,TO-220
45000 in stock
More HGTP14N40F3VL INTERSIL
400 in stock
More HGTP14N40F3VL
2000 in stock
More HGTP14N40F3VL FAIRCHILD
07+
21000 in stock