HGTP14N44G3VL stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More HGTP14N44G3VL FAIRCHILD
1600 in stock
More HGTP14N44G3VL INFINEON
TO-220
5000 in stock
More HGTP14N44G3VL FAIRCHILD
440V, 14A Ignition IGBT N-Channel TO-220AB
10000 in stock