FGH80N60FD2TU stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Codice
More FGH80N60FD2TU FAIRCHILD
300 in stock
More FGH80N60FD2TU FS8
300 in stock
More FGH80N60FD2TU
IGBTs 600V, 80A Field Stop
50 in stock
More FGH80N60FD2TU FAIRCHILD SEMICONDUCTOR
500 in stock
More FGH80N60FD2TU FAI
3030 in stock
More FGH80N60FD2TU FAI
RoHs Compliant
2818 in stock
More FGH80N60FD2TU FAIR
OEM 2-5 DAYS
303 in stock
More FGH80N60FD2TU FAI
14895 in stock
More FGH80N60FD2TU FAIRCHILD
Original,TO247-3
57262 in stock
More FGH80N60FD2TU FAIRCHILD
new and original
64331 in stock