FGI40N60SF stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Codice
More FGI40N60SF FSC
486 in stock
More FGI40N60SF FAIRCHILD
600V, 40A Field Stop IGBT
50 in stock
Similar Parts of FGI40N60SF
FGI40N60SFTU
3 suppliers
124170 in stock