FGH50N6S2 600V, SMPS II Series N-Channel IGBT stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Codice
More FGH50N6S2 FSC
TO-247
5000 in stock
More FGH50N6S2
NEW&ORIGINAL
222 in stock
More FGH50N6S2 FAIRCHILD
3332 in stock
More FGH50N6S2 FAIRCHILD
IN STOCK
30 in stock
More FGH50N6S2
IGBTs Sgl, 600V, N-Ch
50 in stock
More FGH50N6S2 FSC
10531 in stock
50 in stock
More FGH50N6S2 FAIRCHILD
CA4
44000 in stock
More FGH50N6S2 FAIRCHIL
TO-247
3500 in stock
More FGH50N6S2 FAIRCHILD
2000 in stock
Similar Parts of FGH50N6S2
FGH50N6S2D
38 suppliers
376706 in stock