FGH50N6S2D 600V, SMPS II Series N-Channel IGBT with Anti-Parallel Steal stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Codice
More FGH50N6S2D FAIR
204 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More FGH50N6S2D FSC
TO-247
5000 in stock
More FGH50N6S2D FAIR
19 in stock
More FGH50N6S2D FAIRCHILD
58 in stock
More FGH50N6S2D FSC
486 in stock
More FGH50N6S2D
15 in stock
More FGH50N6S2D FAIRCHILD
2200 in stock
50 in stock
More FGH50N6S2D FAIRCHILD
CA4
57600 in stock
More FGH50N6S2D FAIRCHILD SEMICONDUCTOR HK LTD
HK Parkeli United Development Co., Ltd. China,New Original R
56 in stock