FGH40N65UFD stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Codice
More FGH40N65UFD FAIRCHILD
650V, 40A Field Stop IGBT
50 in stock
More FGH40N65UFD IN STOCK
IN STOCK
170 in stock
Similar Parts of FGH40N65UFD
FGH40N65UFDTU
17 suppliers
914155 in stock