FGH20N60SFD stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Codice
More FGH20N60SFD FAIRCHILD
12+ in stock
More FGH20N60SFD FSC
5640 in stock
More FGH20N60SFD FSC
TO3P
450 in stock
More FGH20N60SFD FSC
TO-247
52 in stock
More FGH20N60SFD FAIRCHILD
600V, 20A Field Stop IGBT
50 in stock
Similar Parts of FGH20N60SFD
FGH20N60SFDTU
13 suppliers
245695 in stock