FGH20N60UFD stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Codice
More FGH20N60UFD FSC
268 in stock
More FGH20N60UFD FAIRCHILD
600V, 20A Field Stop IGBT
50 in stock
Similar Parts of FGH20N60UFD
FGH20N60UFDTU
10 suppliers
173950 in stock