CSX325FHC22.000M-UT stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Codice
More CSX325FHC22.000M-UT
Oscillators - SMD 22MHz 2.5V 1
50 in stock
More CSX325FHC22.000M-UT CITIZEN FINETECH MIYOTA
Original,4-SMD. No Lead (DFN. LCC)
57169 in stock