CSX325FJC13.500M-UT stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More CSX325FJC13.500M-UT
Oscillators - SMD 13.5MHz 3.3V
50 in stock
More CSX325FJC13.500M-UT CITIZEN FINETECH MIYOTA
Original,4-SMD. No Lead (DFN. LCC)
57177 in stock