CR101331F stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Codice
More CR101331F TAITRON
Thick Film Chip Resistor 0805/2012 +-1% 1.33 K Ohm
185000 in stock
Similar Parts of CR101331F
CR10-1331FT
5 suppliers
87392 in stock