CR101332F stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More CR101332F MERI
13.3K OHM 1/8W 1% 0805 SMD
4000 in stock
More CR101332F TAITRON
Thick Film Chip Resistor 0805/2012 +-1% 13.3 K Ohms 7" T & R
20000 in stock
More CR101332F TAITRO
11466 in stock
More CR101332F MERI
10000 in stock
Similar Parts of CR101332F
CR10-1332F-T
7 suppliers
126663 in stock