AB308-10.000MHZ stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Codice
More AB308-10.000MHZ CRYSTAL CROSS
0.0000,Cross, 3-8wks 1reel min. Need to verify cro
9999 in stock
More AB30810000MHZ ABR
1000 in stock
More AB308-10.000MHZ
Cylinder Type Crystals 10 MHz
50 in stock
More AB308-10.000MHZ ABRACON
CRYSTAL CRYSTAL TYPE:CRYSTAL; FREQUENCY:10MHZ; FREQUENCY TOL
494 in stock