AB308-16.000MHZ stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Codice
More AB308-16.000MHZ CRYSTAL CROSS
0.0000,Cross, 3-8wks 1reel min. Need to verify cro
9999 in stock
More AB308-16.000MHZ ABRACON
4000 in stock
More AB308-16.000MHZ ABRACON
CRYSTAL CRYSTAL TYPE:CRYSTAL; FREQUENCY:16MHZ; FREQUENCY TOL
485 in stock