STB4NB50 N - CHANNEL 500V - 2.5ohm - 3.8A - D2PAK/I2PAK PowerMESHO MO stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Référence
More STB4NB50 STM
49949 in stock
More STB4NB50
12900 in stock
More STB4NB50 S T
TO-263
50 in stock
More STB4NB50 ST
30000 in stock
More STB4NB50
480 in stock
More STB4NB50 ST
TO-263
10600 in stock
More STB4NB50 ST
50000 in stock
More STB4NB50 ST
TO
8000 in stock