STB4NC50 N-CHANNEL 500V - 2.2ohm - 4A D2PAK PowerMesh¢âII MOSFET stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Référence
More STB4NC50 STM
49955 in stock
More STB4NC50
50000 in stock
More STB4NC50 S T
TO-263
50 in stock
More STB4NC50 ST
30000 in stock
More STB4NC50
459 in stock
More STB4NC50 ST
TO-263
10600 in stock
More STB4NC50 ST
50000 in stock
More STB4NC50 ST
TO
8000 in stock