IXFX64N50P stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Référence
More IXFX64N50P IXYS
100 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More IXFX64N50P IXYS
300 in stock
More IXFX64N50P IXYS
TO-3P
5000 in stock
More IXFX64N50P IXYS
5540 in stock
More IXFX64N50P IXYS
TO-247
200 in stock
More IXFX64N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFX64N50P
437 in stock