IXFX66N50Q2 stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Référence
More IXFX66N50Q2 IXYS
OEM AVI 1404JER
320 in stock
More IXFX66N50Q2 IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFX66N50Q2 IXYS
TO-3P
50 in stock
More IXFX66N50Q2 I X Y S
IGBT/Module
50 in stock