IXFX50N50 HiPerFET Power MOSFETs stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Référence
More IXFX50N50 IXYS
500 in stock
More IXFX50N50
1000 in stock
More IXFX50N50
IXYS
10000 in stock
More IXFX50N50 I X Y S
50 in stock
More IXFX50N50 EEI
IXFX50N50
25 in stock
More IXFX50N50
721 in stock