IXFX44N50F stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Référence
More IXFX44N50F IXYS
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IXFX44N50F IXYS
50 in stock
More IXFX44N50F IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFX44N50F
1000 in stock
More IXFX44N50F
IXYS
10000 in stock
More IXFX44N50F I X Y S
TO-247
50 in stock
More IXFX44N50F
410 in stock
More IXFX44N50F IXYS
TO-247
10600 in stock
More IXFX44N50F IXYS
TO-3P
5000 in stock
More IXFX44N50F IXYS
TO
3800 in stock