IXFM21N50 HiPerFET Power MOSFETs stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Référence
More IXFM21N50 IXYS
486 in stock
More IXFM21N50 IXYS
TO-3
150 in stock
More IXFM21N50 I X Y S
50 in stock
More IXFM21N50 EEI
IXFM21N50
25 in stock
More IXFM21N50 IXYS
Original,TO-204AA
57023 in stock
More ixfm21n50 IXYS SEMICONDUCTOR GMBH
ixfm21n50
200 in stock
More IXFM21N50
53 in stock
More IXFM21N50 IXYS
51 in stock
More IXFM21N50 IXYS
TO-204
53 in stock
Similar Parts of IXFM21N50
IXFM21N50-A
4 suppliers
21030 in stock
IXFM21N50IXYS
3 suppliers
535 in stock