IXFM42N20 stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Référence
More IXFM42N20 IXYS CORPORATION
56 in stock
More IXFM42N20
322 in stock
More IXFM42N20
9824
80 in stock
More IXFM42N20 IXYS
42 A, 200 V, N-CHANNEL, SI, POWER, MOSFET, TO-204AE
8000 in stock
Similar Parts of IXFM42N20
IXFM42N20-A
4 suppliers
21990 in stock