STB40NF03L N - CHANNEL 30V - 0.020 ohm - 40A D2PAK STripFET POWER MOSF stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   No. Parte
More STB40NF03L STM
49964 in stock
More STB40NF03L
9800 in stock
More STB40NF03L S T
TO-263
50 in stock
More STB40NF03L
336 in stock
More STB40NF03L ST
07+
30000 in stock
More STB40NF03L ST
TO-263
10600 in stock
More STB40NF03L ST
50000 in stock
More STB40NF03L ST
TO
8000 in stock
More STB40NF03L
45000 in stock
Similar Parts of STB40NF03L
STB40NF03LT4
7 suppliers
282524 in stock