STB40NF10L N-CHANNEL 100V - 0.028ohm - 40A D2PAK LOW GATE CHARGE STripF stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   No. Parte
More STB40NF10L ST
TO-263
5000 in stock
More STB40NF10L STM
338837 in stock
More STB40NF10L
12900 in stock
More STB40NF10L
TO-263
9005 in stock
More STB40NF10L S T
50 in stock
More STB40NF10L ST
30000 in stock
More STB40NF10L
378 in stock
More STB40NF10L ST
In stock,PB-FREE,D2PAK
45000 in stock
More STB40NF10L ST
D2PAK
5575 in stock