IXFX44N50F stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   No. Parte
More IXFX44N50F IXYS
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IXFX44N50F IXYS
50 in stock
More IXFX44N50F IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFX44N50F
1000 in stock
More IXFX44N50F
IXYS
10000 in stock
More IXFX44N50F I X Y S
TO-247
50 in stock
More IXFX44N50F
410 in stock
More IXFX44N50F IXYS
TO-247
10600 in stock
More IXFX44N50F IXYS
TO-3P
5000 in stock
More IXFX44N50F IXYS
TO
3800 in stock