IXFX44N80P stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   No. Parte
More IXFX44N80P IXYS
100 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More IXFX44N80P IXYS
Fac-new OEM excess
30 in stock
More IXFX44N80P IXYS
300 in stock
More IXFX44N80P IXYS
IXFX44N80P PLUS247 POLAR MOSFET 44A 800V
30 in stock
More IXFX44N80P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFX44N80P IN STOCK
IN STOCK
170 in stock