BP5035A12 AC100V input, −12V/200mA output stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   No. Parte
More BP5035A12 ROHMSEM
ZIP5
1294 in stock
More BP5035A12 ROHM
ZIP5
1200 in stock
More BP5035A12
3000 in stock
More BP5035A12 ROHM
5740 in stock
More BP5035A12 ROHM
400 in stock
More BP5035A12 ROHM
new and original
43265 in stock
More BP5035A12 ROHM
335 in stock
More BP5035A12 ROHM
89 in stock
More BP5035A12 ROHM
5700 in stock