BP5039B12 AC100V input, 12V/300mA output stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   No. Parte
More BP5039B12 ROHM
5000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More BP5039B12 ROHM
102 in stock
More BP5039B12 596 ROHM
596 in stock
More BP5039B12
AC-DC Converters IC 12V 300MA
50 in stock
More BP5039B12 ROHM
SIP
153 in stock
More BP5039B12
7841 in stock
More BP5039B12 INFINEON
822 in stock
More BP5039B12 ROHM
new and original
43271 in stock
Similar Parts of BP5039B12
BP5040
3 suppliers
2223 in stock
BP5041
3 suppliers
3095 in stock