XC56ADC16S stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More XC56ADC16S XILINX
874 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More XC56ADC16S
52 in stock
More XC56ADC16S MOTOROLA SEMICONDUCTOR PRODUCT
MOT,INTEGRATED CIRCUITS
53 in stock
More XC56ADC16S MOTOROLA
DIP-20
100 in stock
More XC56ADC16S MOTO
545 in stock
More XC56ADC16S
IC
56 in stock
More XC56ADC16S MOT
252 in stock
More XC56ADC16S MOT
7200 in stock
More XC56ADC16S
58 in stock
Similar Parts of XC56ADC16S
XC56ADC16S2C35R
18 suppliers
68919 in stock