XC56F803BU80 stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More XC56F803BU80 XILINX
877 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More XC56F803BU80 MOT
FAC-NEW 1608IDIRI
750 in stock
More XC56F803BU80 MOT
144 in stock
More XC56F803BU80 MOT
QFP
100 in stock
More XC56F803BU80 MOTOROLA
80 in stock
More XC56F803BU80 MOT
51 in stock
More XC56F803BU80 MOTOROLA
In Stock
84 in stock