XC3064-100 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More XC3064100 XILINX
1488 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More XC3064-100 XILINX
52 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More XC3064-100 XILINX
11 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 631-585-5026
More XC3064-100 XILINX
156 in stock
More XC3064-100 LUCENT
57 in stock
More XC3064100 XILINX
0.01,PLCC-84
3800 in stock
More XC3064-100
XILINX
100 in stock
More XC3064-100 XILINX
300 in stock
Similar Parts of XC3064-100
XC3064-100C/PC84BKI
3 suppliers
248 in stock
XC3064-100IPC84
2 suppliers
3106 in stock
XC3064-100IPQ160
7 suppliers
5106 in stock
XC3064-100PC84
27 suppliers
19708 in stock
XC3064-100PC84C
175 suppliers
389842 in stock
XC3064100PC84CB
2 suppliers
1838 in stock
XC3064-100PC84C-UNPRGMD
6 suppliers
2551 in stock
XC3064-100PC84I
25 suppliers
17159 in stock
XC3064-100PG132
18 suppliers
9971 in stock