XC3064-100PC84I stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More XC3064100PC84I XILINX
1548 in stock
More XC3064-100PC84I XILINX
59 in stock
More XC3064-100PC84I XILINX
0.01,PLCC
133 in stock
More XC3064-100PC84I XILINX
PLCC
140 in stock
More XC3064-100PC84I XILINX
PLCC
100 in stock
More XC3064-100PC84I XILINX
new&original,PLCC
50 in stock
More XC3064-100PC84I XILINX
in stock
2000 in stock
More XC3064-100PC84I XILINX
PLCC84
1200 in stock
More XC3064-100PC84I
PLCC, XILINX
140 in stock