XC3042PQ100BTL stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More XC3042PQ100BTL XIL
Stock Europe - ROHS:NO
47 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More XC3042PQ100BTL XILINX
1112 in stock
More XC3042PQ100BTL
silgen
2772 in stock
More XC3042PQ100BTL XILINX
598 in stock
More XC3042PQ100BTL
52 in stock
More XC3042PQ100BTL
IC
100 in stock
More XC3042PQ100BTL XILINX
03+
600 in stock
More XC3042PQ100BTL XIL
59 in stock