XC3042PQ100C stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More XC3042PQ100C XILINX
1119 in stock
More XC3042 PQ100C XILINX
53 in stock
More XC3042PQ100C XILINX
QFP
860 in stock
More XC3042PQ100C
QFP100
309 in stock
More XC3042PQ100C XILINX
54 in stock
More XC3042PQ100C
1438 in stock
More XC3042 PQ100C
QFP
53 in stock
More XC3042PQ100C XILNX
QFP-100
9500 in stock
More XC3042PQ100C XILINX
PLCC
1602 in stock
More XC3042PQ100C XC
100 in stock
Similar Parts of XC3042PQ100C
XC3042PQ100C-100
7 suppliers
8438 in stock
XC3042PQ100C-70
10 suppliers
5161 in stock