XC2V2000-4FF896CES stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More XC2V2000-4FF896CES XILINX
2242 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More XC2V2000-4FF896CES XILINX
12+ in stock
More XC2V2000-4FF896CES XILINX
0.01,BGA
1000 in stock
More XC2V2000-4FF896CES XILINX
285 in stock
More XC2V2000-4FF896CES XILINX
BGA
100 in stock
More XC2V2000-4FF896CES
BGA
13 in stock
More XC2V2000-4FF896CES XILINX
in stock
2000 in stock
More XC2V2000-4FF896CES XILINX
237 in stock
More XC2V2000-4FF896CES
641 in stock