XC2V2000-4FFG896C stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More XC2V20004FFG896C XILINX
2269 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More XC2V20004FFG896C XILINX
OEM AVI 1404JER
700 in stock
More XC2V2000-4FFG896C XILINX
58 in stock
More XC2V2000-4FFG896C
1933 in stock
More XC2V2000-4FFG896C 13 XILINX
13 in stock
More XC2V2000-4FFG896C
602 in stock
More XC2V20004FFG896C XILINX
Conf OEM EXC-JE
1200 in stock
More XC2V2000-4FFG896C XILINX
BGA-896
200 in stock
More XC2V20004FFG896C XILINX INC
ASIC XC2V2000-4FFG896C VI
33300 in stock