ST180S12P0V stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More ST180S12P0V IR
OEM EXCESS
285 in stock
More ST180S12P0V
Thyristors 1200 Volt 200 Amp
50 in stock
More ST180S12P0V IR
50 in stock
More ST180S12P0V
30 in stock
More ST180S12P0V IXYS
MODULE DC
26 in stock
More ST180S12P0V VISHAY
1200V 200A Phase Control SCR TO-209AB (TO-93)
12 in stock
More ST180S12P0V
MODULE DC,IXYS
26 in stock
More ST180S12P0V VISHAY/SEMICONDUCTORS
Original,TO-93
6205 in stock
More ST180S12P0V IR
module
690 in stock
Similar Parts of ST180S12P0V
ST180S12P0VL
2 suppliers
532 in stock
ST180S12P0VPBF
3 suppliers
492 in stock