ST180S12P0VPBF stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More ST180S12P0VPBF VISHAY
156 in stock
More ST180S12P0VPBF VISHAY
324 in stock
More ST180S12P0VPBF VISHAY
1200V 200A Phase Control SCR TO-209AB (TO-93)
12 in stock