ST180C12C0L stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More ST180C12C0L IR
OEM EXCESS
308 in stock
More ST180C12C0L
300 in stock
More ST180C12C0L
IR
16100 in stock
More ST180C12C0L VISHAY
1200V 350A Phase Control SCR TO-200AA (A-Puk)
12 in stock