ST180C12C1 stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More ST180C12C1 IR
OEM EXCESS
307 in stock
More ST180C12C1 IR
50 in stock
More ST180C12C1
200 in stock
More ST180C12C1
IR
10000 in stock
More ST180C12C1 VISHAY
1200V 350A Phase Control SCR TO-200AA (A-Puk)
12 in stock
More ST180C12C1 IR
module
690 in stock
More ST180C12C1
12 in stock
More ST180C12C1
14369 in stock
More ST180C12C1 VISHAY/IR
36 in stock
Similar Parts of ST180C12C1
ST180C12C1L
2 suppliers
604 in stock