SPW47N60S5 Cool MOS™ Power Transistor stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More SPW47N60S5 INFINEON
P-TO247
3000 in stock
More SPW47N60S5 INFINEON
50 in stock
More SPW47N60S5
USA OEM Excess (JJ003)
15 in stock
More SPW47N60S5 INFINEON
338849 in stock
More SPW47N60S5
60 in stock
More SPW47N60S5
2000 in stock
More SPW47N60S5
INFINEON
200000 in stock
More SPW47N60S5 INFINEON
5000 in stock
More SPW47N60S5 I N F
T0-3P
50 in stock