SPW52N50C3 FET-N 52A 500V SPW52N50C3 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More SPW52N50C3 INFINEON
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More SPW52N50C3 INF
135 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More SPW52N50C3 INFIN
Conf OEM EXC-UNI
930 in stock
More SPW52N50C3 INFIN
19 in stock
More SPW52N50C3 INFINEON
TO247-3
1008 in stock
More SPW52N50C3
INFINEON TECH
30000 in stock
More SPW52N50C3 INF
105 in stock
More SPW52N50C3 INF
51 in stock
More SPW52N50C3
155 in stock
Similar Parts of SPW52N50C3
SPW52N50C3FKSA1
4 suppliers
742 in stock
SPW52N50C3XK
3 suppliers
502570 in stock