ROV10-220L-2 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More ROV10-220L-2 TYCO
Radial-leaded Metal Oxide Varistor (ROV)
3000 in stock
More ROV10-220L-2 TYCO ELECTRONICS
Original,Disc 10mm
56796 in stock
More ROV10-220L-2 RAYCHEM
BOX
2000 in stock