ROV10-220L-S-2 stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More ROV10-220L-S-2 TYCO
Radial-leaded Metal Oxide Varistor (ROV)
3000 in stock
More ROV10-220L-S-2 TYCO ELECTRONICS
Original,Disc 10mm
56798 in stock
More ROV10-220L-S-2 RAYCHEM
BOX
2000 in stock