NRC12F6490TR stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More NRC12F6490TR NIPPON
4985 in stock
More NRC12F6490TR NIC
SURFACE MOUNT RESISTORS 649 OHM +-1%
3152 in stock
More NRC12F6490TR
10000 in stock
More NRC12F6490TR NIC
1206 1% 649R
60 in stock