NRC12F64R9TR stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More NRC12F64R9TR NIC
4499 in stock
More NRC12F64R9TR NIPPON
RESISTOR TYPE 1206 +-1% 64.9 OHM
100000 in stock
More NRC12F64R9TR NIC
New
116000 in stock
More NRC12F64R9TR
5000 in stock
More NRC12F64R9TR NIC
100000 in stock