NRC12F49R9TRF stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More NRC12F49R9TRF
IN STOCK
2733 in stock
More NRC12F49R9TRF NIC
RES THICK FILM SMD 1206 1% 49.9 OHM
25000 in stock
More NRC12F49R9TRF NIC COMPONENTS CORPORATION
7468 in stock
More NRC12F49R9TRF
RESISTOR
5000 in stock
More NRC12F49R9TRF NIC COMPONENTS
5000 in stock