NRC12F4R70TRF stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More NRC12F4R70TRF
IN STOCK
10948 in stock
More NRC12F4R70TRF NIC
RES THICK FILM SMD 1206 1% 4.7 OHM
5000 in stock
More NRC12F4R70TRF
10000 in stock